Termalkaplicalar.com (ayrıca web sitesi, ilan platformu olarak da anılacaktır) gerçek veya tüzel kişiliklerin sahip olduğu işletmelerin listelenmesine imkan sağlayan bir ilan platformudur. Talep eden herkes web sitesi üzerinde ilan verebilir, ilanlarını düzenleyebilir veya halihazırda bulunan bir ilan üzerinde hak (sahiplik) talep edebilir. Ek olarak sahibi olduğu işletmenin tanıtım yazısı veya ilanının kaldırılmasını talep edebilir.

İlan Verme Kuralları

 • İlanlar güncel tarih sıralamasına göre ilan kategorilerinde yayınlanmaktadır. Bu kategorilerde reklam verme dışında ilan sahiplerine herhangi bir ayrıcalık tanınmamaktadır.
 • İlan veren kimseler ilanlarını web sitesine üye olduktan sonra kendilerine verilen panel üzerinden değiştirebilir, silebilir veya yayın onayına gönderebilir.
 • Kullanıcılara ait olan ilanlar yalnızca moderatör onayından sonra yayınlanacaktır. Onaylanmayan ilanlar yayınlanmaz veya tamamen silinir.
 • İlan veren kullanıcılar, ilan yayın haklarının websitesi sahibine ait olduğunu kabul etmektedir.
 • İlan veren kullanıcılar, ilanların içeriğinden sorumlu olduklarını kabul etmektedir.
 • İlan vermeden önce Üyelik ve Gizlilik sözleşmesinin kullanıcılar tarafından okunup ve anlaşılması zorunludur.
 • İlan verme işlemi sonrasında, websitesi sahibinin ilan veren kullanıcılarla e-posta ile iletişime geçmesine izin verilmektedir.
 • İlan veren kullanıcılar, ilanlarının genel ahlak kurallarına uygun olarak verdiğini gerektiğini kabul etmektir.
 • İlanların kaldırılması websitesi yöneticisinin onayına bağlıdır.
 • İsteyen herkes ilan verdiği işletmenin haklarına sahip olduğunu kanıtlayarak ilan verme talebinde bulunabilir.
 • İlan verme için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ancak sayfa içi reklam ve tanıtım amaçlı yazılar ücrete ta

Sahiplik (Hak iddia Etme)

Termalkaplicalar.com sitesi üzerinde hali hazırda yayınlanmış bir ilanın işletmenize ait olduğunu düşünüyorsanız ilanın sahipliğini talep edebilirsiniz. Böyle bir durumda sizden iletişim bilgileriniz talep edilecek olup, hak sahipliğinizi ispatlamanız beklenecektir.

Hak sahibi olmanız durumunda belirlediğiniz mail adresine bir kullanıcı atanacak olup ilgili ilanın hakları tarafınıza devredilecektir. Sonrasında ilan üzerinde istediğiniz düzenlemeleri yapabilir veya kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

İşletmeniz hakkında yapılan yorumlar tamamen yorum yapan kişinin sorumluluğundadır.Termalkaplicalar.com adresinde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Termalkaplicalar.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

İletişim sayfasından merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. En hızlı şekilde cevaplamaya çalışacağız.