Termal Kaplıcalar

Afyon Termal Havuz

23.01.2023
16

Afyon termal havuz içeren tesisler ile birlikte termal havuz olanaklarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Şifalı suları ve sundukları hizmetler ile öne çıkan termal havuz içeren tesisler, bu sayede rahatlamanıza yardımcı oluyor.

May Thermal Resort Spa

Afyon termal havuz içeren tesisler arasında ilk sıralarda gelen tesiste yer alan termal havuzlar erkek ve kadın olarak ayrılmış durumda. Kapalı olarak sunulan termal havuzlar çalışma saatleri içinde 7 gün boyunca hizmet veriyorlar. Aynı zamanda tesiste SPA ve Wellness hizmetleri de bulunuyor. Masaj ve terapi programlarından da yararlanabilirsiniz. Tesiste konaklama seçeneği olmasının yanında günübirlik termal havuz ziyaretleri de otelin yoğunluğuna göre kabul ediliyor.

Budan Thermal Spa Hotel

Konaklamalı Afyon termal havuz seçenekleri arasında bulunan tesiste şifa bulabilmeniz için pek çok seçenek yer alıyor. Termal kür ve jakuzili havuzlarının yanında tuz mağarası, buhar banyosu gibi termal tatil keyfini arttıracak özellikler bulunuyor. Kadın ve erkekler için ayrı olan termal havuzlar günübirlik ziyaretçi de kabul ediyor. Ayrıca tesiste yarı olimpik yüzme havuzu ve su kaydırakları da yer alıyor.

Ng Afyon Wellness Convention

Afyon termal havuz seçenekleri arasında ünü geniş kesimlerce bilinen bu tesiste erkek ve kadınların ayrı ayrı kullanabilecekleri termal havuz seçenekleri yer alıyor. Aynı zamanda karma termal havuz da bulunuyor. Otelde konaklayan misafirler SPA merkezinden de ücretsiz şekilde yararlanabiliyorlar. Ayrıca konaklama tercih etmeyecekler için yani dışarıdan gelen misafirler için de günübirlik termal havuzlardan yararlanma olanağı bulunuyor.

afyon termal havuz2

Akrones Thermal Hotel Spa

16 bin metrekare gibi çok geniş bir alana sahip olan tesiste termal havuzlar karma ve ayrı ayrı olarak sunulabiliyor. SPA ve güzellik merkezinin de yer aldığı tesiste çocukların da eğlenmeleri için farklı oyun alanları ve havuz seçenekleri bulunuyor. Bunun yanında termal havuzlar şifalı suları ile birlikte şifa bulmak isteyenler tarafından yoğun şekilde tercih ediliyor.

Safran Thermal Resort Sandıklı

Termal ve SPA merkezi olarak hizmet sunan tesiste ideal bir termal tatil yapabilirsiniz. Tesiste termal havuz seçeneğinin yanında jakuzi, çamur banyosu, hamam, şok havuzu ve kar çeşmesi gibi alternatifler de içeriyor. Tesiste yer alan termal havuzun sıcaklığı ise 68 derece. Bu sayede yüksek ısıya ihtiyaç duyanlar için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Oruçoğlu Termal Otel Resort

Merkezde yer alması ile termal havuzdan hemen yararlanmak isteyenlere hitap eden tesisteki termal havuz sertifikalı. Ayrıca tesiste uzman terapistler de yer alıyor. Güzellik ve SPA merkezinin de bulunduğu tesiste sauna, jakuzi ve özel aile odaları gibi seçenekler de bulunuyor. Termal havuzun yanında normal yüzme yapmak isteyenler için de havuz seçeneği mevcut. Ayrıca misafirler için buhar banyosu da seçenekler arasında.

Bir önceki yazımız olan Bursa Termal Oteller 5 Yıldızlı başlıklı makalemizde Bursa Termal Oteller 5 Yıldızlı, Kervansaray Termal Otel ve Marigold Thermal & Spa Hotel hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Reklam ve Sponsorluk için mail adresimiz; bilgi@termalkaplicalar.com